Nova Formula jest specjalistyczną firmą, której przedmiotem działalności jest zaopatrywanie przedsiębiorstw z branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej w produkty bardzo wysokiej jakości, które dane przedsiębiorstwo sprzedaje pod własną marką (Private Label).

Jesteśmy ogniwem łączącym wytwórcę danej formuły z firmą, która wprowadza gotowy produkt do sprzedaży.

Współpracujemy z producentami, którzy posiadają nowoczesne zaplecza produkcyjne i kupcami detalicznymi, którzy chcą sprzedawać produkty opatrzone własną marką.

Naszym celem jest pełna satysfakcja oraz zadowolenie naszych Klientów połączona z wysoką jakością i odpowiednią ceną.

Dzięki współpracy z międzynarodowymi Partnerami (producentami) jesteśmy w stanie wytworzyć kosmetyk/suplement diety na zamówienie według ściśle określonego przez Zamawiającego składu. Zajmujemy się produkcją nowych formuł jak również odtwarzaniem już istniejących.

Dążymy do pełnego zadowolenia naszych Klientów pod względem jakości oraz ceny.

W przypadku zamówienia określonego produktu w postaci masy kosmetycznej lub suplementu diety zajmujemy się stworzeniem pełnej dokumentacji (Badania Mikrobiologiczne, Certyfikaty FSC, Certyfikaty Pochodzenia, Atesty, Opinie), które umożliwiają dopuszczenie produktu do obrotu.

Zajmujemy się również sprawami transportu oraz sprawami celnymi.

Każdy nasz Klient otrzymuje gotowy produkt „do opakowania” we własną markę.

Private Label to określenie produktów, które wytwarzane są przez jedno przedsiębiorstwo a sprzedawane pod marką innego. Krótko mówiąc to Własna Marka.

Dzięki współpracy z naszą firmą Twoje przedsiębiorstwo osiąga następujące korzyści:

  • - ma możliwość zaproponowania Klientom nowego produktu bez angażowania swojego kapitału w procesy produkcyjne
  • - ma możliwość odtworzenia identycznej formuły lub całego produktu po atrakcyjnej cenie
  • - dzięki nowoczesnym zapleczom produkcyjnym naszych Partnerów otrzymuje produkt bardzo wysokiej jakości
  • - otrzymuje kilka propozycji i kilka wariantów produktowych
  • - otrzymuje pełną dokumentację, która umożliwia mu wprowadzenie produktu do obrotu już następnego dnia

Jeżeli Twoja firma jest zainteresowana określonym kosmetykiem, jego wytworzeniem lub odtworzeniem na bazie oryginału jesteśmy w stanie to wykonać. Dzięki naszej usłudze nie musisz angażować swojego kapitału w procesy produkcyjne. My zrobimy to za Ciebie. Twoim zadaniem będzie sprzedaż dostarczonej przez nas masy/formuły kosmetycznej pod własną marką.

Każdy produkt dostarczany jest z potwierdzeniem składu, przeprowadzonymi badaniami mikrobiologicznymi, certyfikatami pochodzenia oraz ewentualnymi atestami. Przygotowana i gotowa dokumentacja pozwala na sprzedaż produktu pod własną marką już następnego dnia.

Zielona konieczyna

Rynek suplementów diety, chociaż w Polsce dosyć młody, cieszy się coraz większą popularnością. Nasza usługa polega na wytworzeniu określonego suplementu diety, który będzie gotowy „do opakowania” pod Państwa marką.

Czasami Klienci mają swoją własną koncepcję produktu, który chcieliby wprowadzić na rynek. Jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom i zawsze dążymy do tego aby Państwa idea stała się gotowym produktem.

Państwo mają pomysł na kapsułkę/tabletkę … my go realizujemy.

Formularz kontaktowy

Nazwa firmy:
Adres e-mail:
Osoba kontaktowa:
Numer telefonu:
   
Treść zapytania:  

Dane kontaktowe:
Tel.: 58 526-14-26
Tel. kom.: 0 603-700-300 (dostępny 24h)
www.novaformula.pl
info@novaformula.pl